Jak to funguje?

Vítejte na stránkách Houseofstories.cz. Co tady najdete? Pohádky na dobrou noc, romány a příběhy na pokračování, a také výukové materiály pro vaše studium anglického jazyka. Pokud najdete na vámi zvolené stránce i přehrávač, (audioverze pohádek postupně přibývají) můžete si pohádku, příběh nebo kapitolu románu pustit.

A teď blíže k výukovým materiálům. Nejlepší je, když se pro vás učení cizího jazyka stane zábavou a o to se na Houseofstories.cz snažíme. V záložce English stories najdete pohádky a příběhy v angličtině v psané i v audioformě. Jsou určeny pro děti a pro mírně pokročilé studenty. Za každou pohádkou jsou přeložená těžká slovíčka a vysvětleny některé zajímavé gramatické jevy nebo fráze. Úplně nejlépe uděláte, když si budete anglické pohádky a příběhy číst a zároveň poslouchat. Je to super metoda na to, jak nenechat mozek flákat a naopak odnést si maximum z času stráveného zábavným studiem.

Pokud jste zvyklí si číst a poslouchat v aplikacích svých chytrých telefonů a tabletů, můžete si koupit první knihu anglických pohádek se slovíčky Jane and the Moon. Kde ji seženete, najdete tady: janeandthemoon.cz

Připravujeme další knihy, takže se nebojte, budeme vás informovat.

Jak jste si už všimli, některé příběhy nebo pohádky jsou zamčené. Odemknete je jednoduše tím, že se zaregistrujete a zaplatíte si členství. Tím se otevře celý obsah houseofstories.cz, který můžete využívat po celou dobu vašeho členství.